OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 734 445 599 | mailbox@fierybean.com

               V září 2015, po několika měsících provozu pražírny, mě napadlo, zkusit oslovit některou ze svých oblíbených kapel s nabídkou jejich vlastní kávy. I když mi nebylo dopřáno hudebního sluchu, ani hlasu .... o to více mám muziku rád :-) Jednu dobu jsem se staral i o prodejnu CD.

               Díky práci v prodejně CD jsem toho měl napousloucháno opravdu hodně a oblíbených kapel nebylo málo. Pokus-omyl, dokud někdo nezabere se mi nechtělo. Nakonec jsem to zúžil velice rychle. Mělo by to být více od fanouška, než obchodní záležitost. Tedy kapela, od které jsem si za ty roky pořídil něco navíc, než jenom semtam nějakou kazetu, CD, DVD... No a zbyly tři:

AC/DC                                              ....... tam jsem soudně usoudil, že by to asi nedopadlo :-)

ŠKWOR                                           ....... tady to naštěstí dopadlo!

MŇÁGA A ŽĎORP                          ....... trochu jiný žánr, ale podle mého taky super kapela. A už se nedozvím, jestli by to dopadlo.

            

              Tak jsem 23.9.2015 v 12:08 poslal email na více adres, co jsem tehdy na webu kapely našel. Řekl jsem si, že tomu dám měsíc na odpověď a potom případně zkusím své třetí favority. A když ani to nevyjde .... kašlu na to.

              No za cca 1,5 hodiny telefon. "Tady Pepe ze Škworu. Dostal jsem tvůj email. Přijde mi to zajímavý nápad." :-)

              Chvilku jsme pokecali, shodli se na tom, že nebudeme spěchat a zkusíme to v klidu, beze spěchu. První osobní setkání na koncertě ve Zlíně 12.3.2016. Později první setkání s klukama z kapely, návrhy názvu, vzhled etiket, atd....  První společné akce na koncertech 2016 v Ústí nad Orlicí, Hodoníně, Hranicích. A 2017 Brno. V dalších měsících jsme se snažili dostat na co nejvíce fesťáků, kde hrála kapela. JamRock, Air Open Přeštěnice, Polička, Motosraz Voděrady, Dačice, Moravský Krumlov. Z dobrých hudebních akcí se nám podařilo dostat s kávou i na koncert KISS v Brně, Masters of Rock Vizovice (máme přislíbený i 2018) a Brutal Assault v Josefově.

             Dnes, na začátku prosince, máme měsíc od vydání super alba Uzavřenej kruh. A krásnou možnost zkusit s kapelou  halovou tour 2018! 

             Jak jsme postupně poznali, kapela má kolem sebe super tým, který se stará o hladký průběh koncertů. Bezva lidi, bez kterých by to nešlo ani náhodou! 

             No a samostatná kapitola jste Vy, fanoušci! Je radost se s Váma potkávat na koncertech a fesťácích!! Popřejmě společně kapele, ať se Tour 2018 vydaří a společně ji všichni užijeme!!

                                                                                  

                                                                                                                                              Pavel z pražírny a velký fanda ŠKWORu